Podporte nás

Prispejte na krásnu záhradu

Záhrada Arboreum môže prekvitať iba vďaka práci dobrovoľníkov a dobrovoľných finančných príspevkov. Staňte sa podporovateľom našej záhrady. Každý príspevok pomôže. Pomocou portálu Darujme.sk tak navyše môžete urobiť jednoducho na pár klikov, online a hneď. Ďakujeme.

Dobromat

Nakupujete online? Super! Pomocou Dobromatu nám môžete prispieť a pritom neminúť ani cent navyše.

Stačí ak pred nákupom navštívite stránku https://dobromat.sk/podporim/arboreum-garden a zvolíte e-shop, z ktorého chcete nakupovať a nakúpite bežne ako inokedy. My za takého odporúčanie získame od vami zvoleného e-shopu percento z ceny vášho nákupu.

Medzi partnerov Dobromatu patria desiatky najznámejších slovenských aj českých e-shopov.

Aby ste nikdy pri online nákupoch nezabudli použiť Dobromat, existuje aj super vychytávka - doplnok do vášho prehliadača, ktorý vám pripomenie použiť Dobromat vždy, keď otvoríte stránku partnerského e-shopu.

Finančný dar

Chceli by ste prispieť priamo na náš bankový účet? V tomto je slovenská legislatíva trochu skúpa. Museli by sme mať registrovanú verejnú zbierku. Ale...

Môžete nám však poslať finančný dar na základe darovacej zmluvy. Aby to bolo pre vás jednoduchšie, pripravili sme pre vás jej vzorovú podobu. Stačí ak ju dvojmo vyplníte, podpíšete a doručíte na našu adresu.